معرفی خدمات املاک نما به مشاورین املاک

مجموعه مهندسی املاک نما برای مشاورین املاک و فعالین در حوزه املاک و مستغلات خدمات ویژه تبلیغاتی املاک را برای معرفی هرچه بهتر فایل ها به مشتریان ارائه می دهد.

  • ساخت تیزر تبلیغاتی املاک
  • عکاسی ۳۶۰ درجه و تور مجازی املاک
  • عکاسی تبلیغاتی املاک
  • عکاسی و تصویربرداری هوایی
  • طراحی وب سایت املاک
  • ساخت کاتالوگ آنلاین املاک
  • مستند سازی پروژه های املاک

هرچقدر نحوه نمایش فایلهای املاک جذاب تر و حرفه ای تر باشد مخاطبان بیشتری پیدا می کنند و سهم فروش نیز بالاتر خواهد رفت .همچنین وجود فایل ها قوی املاک با تصاویر و فیلم های جذاب باعث بالارفتن کیفیت برند مشاورین املاک نیز خواهد شد.

ساخت تیزر تبلیغاتی املاک

ساخت تیزر های تبلیغاتی املاک با تصویربرداری و تدوین حرفه ای و نمایش تصاویر ملک بهمراه موزیک متن،توضیحات،افکت و …… با قابلیت پخش در تبلیغات،اینستاگرام و شبکه های اجتماعی،سایت و کلیه موارد مرتبط.

[ نمونه کارهای تیزر تبلیغاتی املاک  ]

تصویربرداری هوایی

گاهی لازم برای نمایش املاک از عکاسی و تصویربردای هوایی برای نمایش ملک استفاده نمود .ما در املاک نما ،خدمات تصویربرداری هوایی املاک را  توسط هلی شات و پهپاد پیشرفته ارائه می دهیم . تصویربرداری هوایی از ملک نمایی گستره و بسیار جذاب را به مخاطب ارائه می دهد.همچنین می توان با ایجاد افکت های متحرک بهمراه نمایش اطلاعات ملک بصورت شناور و ۳ بعدی تصاویر هوایی زیبا خلق نمود.

[ نمونه کارهای تصویربرداری هوایی املاک  ]

عکاسی تجاری املاک

انجام عکسبرداری تجاری و معماری با لنزهای اختصاصی و با کیفیت با تجهیزات نور پردازی و ویرایش حرفه ای تصاویر برای فایلهای املاک شما و نمایش جذاب آنها در تمامی امور تبلیغات،فروش و بازاریابی املاک

[ نمونه کارهای عکسبرداری املاک]

عکاسی ۳۶۰ درجه و تور مجازی املاک

عکسبرداری ۳۶۰ درجه املاک و ساخت تورهای مجازی املاک به خریداران املاک اجازه می دهد بدون محدودیت مکانی و زمانی بصورت آنلاین و ۳۶۰ درجه از ملک بازدید کنند .خدمات عکاسی ۳۶۰ درجه و تور مجازی املاک یکی از خدمات نوین توسط مجموعه املاک نما به مشتریان می باشد.

[ اطلاعات بیشتر و  نمونه کار تور مجازی املاک]

کاتالوگ آنلاین ملک

یکی از سرویس های تبلیغاتی املاک نما ساخت کاتالوگ آنلاین ملک برای مشتریان و مشاورین املاک می باشد.ما با تهیه عکس و فیلم و جزئیات ملک یک صفجه اختصاصی ملک با اطلاعات کامل با لینک اختصاصی و دائم بصورت کاتالوگ آنلاین ملک می سازیم .

طراحی سایت املاک

از پرکاربردترین ابزار تبلیغاتی و مارکتنیگ املاک طراحی سایت املاک برای مشاورین و فعالین حوزه املاک و مستغلات می باشد.مجموعه املاک نما خدمات طراحی سایت املاک را با امکانات کامل بصورت سفارشی با قابلیت های ویژه ارائه می دهد.

مستند سازی پروژه های املاک

خدمات مستند سازی پروژه های املاک شامل عکاسی و تصویربردای مرحله به مرحله اقدامات اجرایی ساخت از ابتدا تا پایان کار می تواند باشد.از مستند سازی پروژه های املاک می توان در آینده به عنوان یک رزومه قوی در حوزه ساخت و ساز استفاده گردد.